Novinky

Edie

Největší novinkou posledních dní je náš nový přírůstek - Edie. 

Dostal se k nám docela náhodou, ač jsem dlouho o druhém psu přemýšlela, pořád jsem nacházela spoustu důvodů proč počkat atp. A tak vlastně Edie byl moje velmi spontanní rozhodnutí s tím, že se prostě uvidí.

Hned první den se vidělo, že neumí vůbec nic. Krom sedni, které se naučil hned jak jsem pro něj do útulku přišla. Vzhledově ale vypadá na křížence retrievera a čehosi ovčáckého, proto jsem si říkala, že v něm bude potenciál k výcviku. Zatím jsme ve fázi úpravy chování, na učení kravinek přijde časem. Je to venkovský pejsek, a přesně nevíme jak dlouho se toulal, nechápal, že může do bytu, ale do výtahu se naučil chodit hned první den (narozdíl od jednoho uřvanýho, hysterickýho jedince ;) Se Sonym si hodně sedli, lítali spolu, doma se okusují... Edie je pohodář, doma buď leží na zemi a hlodá kostičku, nebo se mazlí nebo chrní. Rychle si zvyká na okolní ruch, kvanta lidí a psů.  Má toho ale ještě spoustu před sebou. 

Vánoce samozřejmě trávil s námi jak v Krkonoších, kde jsme byli s kamarády, tak v jižních a severních čechách s rodinou. A jsem moc ráda, že ho (většina) přijala, a než začli soudit mou duševní zdravost, tak si dali tu práci a Edieho poznali. 

FOTKY

 

DSC 1139

Novinky